חינוך והשכלה בלונדון

חינוך והשכלה בלונדון הוא אחד הנושאים החמים, בין אם חינוך פורמלי או א-פורמלי, חוגים לכל הגילאים, קייטנות, אולפן, קורסים ללימוד אנגלית, סטודנטים בלונדון, בתי ספר יהודיים ועוד. 

הגעתם לעמוד שיעשה לכם סדר בבלאגן! 

אירועי חינוך קרובים

מפגש ייעוץ עסקי לנשים

מפגש יזמיות ועצמאיות

מפגש מיוחד ליזמיות ועצמאיות בלונדון בשיתוף עם ד”ר שלי רווה.

תאריך : 13.01

שעה: 20:00

סדנת הורים בלונדון

סדנת הורות בקלות

סדנה מיוחדת להורים בנושא – איך עושים את זה נכון ובקלות.

תאריך: 30.01.2021

שעה: 20:30 

התנדבות שלנו למען הומלסים בלונדון

התנדבות הורים וילדים

פרטים
שעה
מיקום

מסגרות חינוך לילדים בלונדון

בתי ספר בלונדון והגנים לקטנטנים רבים ומגוונים ומתאימים לקהלים שונים ולהשקפות עולם שונות. אנו בשלנו נשמח לייעץ לגבי בתי הספר השונים ובמידה ותחליטו לנסות להתקבל לבית ספר יהודי, אנו ארגון מוכר בעל אישורי CRP FORMS  המהווים המלצה לקבלה לבתי הספר היהודיים בלונדון. 

לכל המידע על חינוך לילדים בלונדון, בתי ספר לילדים ועוד, הנכם מוזמנים ללחוץ כאן ולצור קשר עם ארי או עליזה רוטנברג – מנהלי תחום משפחות וזוגות בשלנו והם יתנו לכם את כל המידע הנדרש. 

 

קורסים בלונדון

אחת הפעילויות שאנחנו הכי אוהבים הם הקורסים שאנחנו מארגנים עבורכם! למה? כי אנחנו לומדים בעצמנו המון דברים חדשים, מכירים אתכם יותר לעמוק ואתם מכירים עוד המון חבר’ה ישראלים עם תחומי עניין כמו שלכם! 

לאורך השנה אנו מארגנים שלל קורסים, בין אם מקוונים ובין עם מפגשים פיזיים בתחומים רבים ומגוונים. במידה ויש קורס שמעניין אתכם ותרצו שנפתח, צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לכל השאר. 

אולפן בלונדון

רוצים לשפר את העברית שלכם או אולי של הילדים? צרו איתנו קשר ונשמח להמליץ לכם על מורים פרטיים, חוגים לעברית למגוון גילאים, שיעורים און ליין ועוד אפשרויות המתקיימות בלונדון ומחוצה לה. 

אקדמיה בלונדון

בלונדון חיים ומתגוררים סטודנטים ישראלים רבים הלומדים במסגרות אקדמיות שונות. בואו להכיר, לדבר ולהיפגש בעמוד שלנו על סטודנטים בלונדון. נתראה שם. 

המדריך לחופשת קרוואנים בסקוטלנד
בקיץ 2020 יצאנו עם משפחות ישראליות לטיול קרוואנים לסקוטלנד וחזרנו עם המדריך המלא.
חוגגים את פורים 2021
פורים 2021 - הגמד והענק לישראלים בלונדון.
מחפשים עבודה בלונדון - ככה עושים את זה נכון
כלים וטיפים לתחום התעסוקה בלונדון, עצמאיים, הסבת מקצוע, ראיונות עבודה ועוד.