הישראלים שלנו

מחפשים עבודה בלונדון – ככה עושים את זה נכון

המציאות סביב הקורונה הביאה רבים למציאות בה נאלצו לחשב מסלול מחדש מבחינת העיסוק שלהם. מכך נולד אצלנו במערכת הרעיון של חודש תעסוקה, וכך בחודש אוקטובר 2020 – סוף סוף זה קרה. בואו תראו איך זה היה.

שבוע ראשון – קורות חיים 

כל התהליך של פרויקט התעסוקה שלנו, מורכב מהתהליך אותו עובר העובד, תהליך המתחיל מכתיבה נכונה של קורות החיים. מבדיקות שביצענו גילינו כי רבים מהישראלים בלונדון זקוקים לסיוע בכל תהליך התרגום או הכתיבה של קורות החיים באנגלית ובהתאמה לשוק הבריטי. לצורך כך הבאנו את ליליאן ברי B.Ed., M.A. עוסקת בתרגום וכתיבת תוכן, כתיבה והגהה של קורות חיים, תרגום מאמרים ועבודות סמניריוניות והיא שיתפה אותנו בכללי ברזל וטיפים בכתיבת קורות חיים באנגליה. 

בהמשך השבוע, נפגשנו ללייב עם מרב באבאי, מנכ”לית ויועצת מיתוג וסורסינג, חברת Pro-Man שסיפרה לנו להמ כולנו צריכים עמוד לינקדאין, איך לנהל אותו נכון, במה הוא שונה מפלטפורמות אחרות ומה כל החידושים שכדאי להכיר. 

 

שבוע שני – ראיונות עבודה

אחד השלבים המלחיצים ביותר בתהליך חיפוש העבודה הוא שלב ראיונות העבודה אבל גם כאן תמיד יש מה לעשות וכך שיתפנו בטיפים, כתבות, מדריכים לראיונות עבודה וכמובן נפגשנו עם המנטורית שלנו למיינדפולנס-  מיכל נורמברג שחיזקה לנו את הביטחון העצמי! לייב נוסף שהיה לנו בשבוע הראיונות הוא עם עליזה רוטנברג, מנהלת תחום משפחות שלנו ומדריכת הורים אשר שיתפה אותנו בטיפים לאיך לנהל משפחה לצד קריירה – כי זה אפשרי! 

 

לייב חודש תעסוקה - מירב באבאי
הסבת מקצוע- חודש תעסוקה

שבוע שלישי- שבוע הסבת מקצוע

תקופת הקורונה גרמה לרבים לחשוב שוב מה באמת הם רוצים ואוהבים לעשות, אך החששות וההנעה לפעולה יכולה לבלום אותנו מלהמשיך הלאה. אז במיוחד בשביל זה הבאנו לכם את יעל גתי יזמית ישראלית שהקימה 2 עסקים ולאחרונה החלה לאמן נשים שרוצות ליצור שינוי ולחיות את החיים שהן אוהבות, מבחינה מקצועית ואישית. יעל שיתפה אותנו בשלושה סרטונים לתהליך להגשמה והסבת מקצוע ולא תרצו לפספס אותם. 

 

שבוע רביעי – עצמאים

עצמאים ועצמאיות- זה היה השבוע שלכם! שבוע בו שיתפנו אתכם במדריכים לקידום אישי ועסקי. בהמשך השבוע, מתוך הבנה כי העולם משתנה וכולנו צריכים להשתנות איתו אירחנו את צבי דיגידיז צ’נדלר, מאמן אישי בשיטת NLP המציעה מגוון טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות שמטרתן יצירת השפעה ושינוי במחשבות ע”י שיפור עצמי ושינוי הרגלים אוטומטיים.

 

אין ספק, שזה היה חודש מעשיר ומעניין, חודש שבו גם אנחנו למדנו המון ושמחנו לשמוע את התגובות שלכם. כמובן שאת כל הלייבים, הטיפים והמדריכים תוכלו עדיין למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו ואת כל אנשי המקצוע המדהימים שליוו אותנו תוכלו למצוא בעמוד אנשי המקצוע שלנו באתר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *