הישראלים שלנו

תטא הילינג מאת תמי וייס

את הדרך שלי כמטפלת אנרגטית התחלתי כשנכנסה לי לקליניקה בחורה עם בולמיה אקוטית ויצאה מהקליניקה בלי. היא חוותה משהו שהתטא הילינג מכנה instantaneous healing ריפוי מיידי ניסי. המשכתי לעקוב אחריה לוודא שהמחלה אכן נלקחה באותה פגישה ללא שיבה וכך היה, האירוע היה לפני חמש שנים בהשראת הכלים של התטא הילינג.

אבל את דרכי כרואה אינטואיטיבית גיליתי כנראה הרבה קודם לכן, כבר בתור ילדה, אני מניחה. היתה לי יכולות לראות את האנשים הרבה מעבר למה שהם מציגים את עצמם. הייתי רואה את התכונות המיוחדות והמולדת שלהם. את הצורות והמבנים שמנוותם את החיים ממישורים שונים. את הפעולות והמעשים. יש לאנשים טרפמנט מולד שקשור באלמנט הראשי שלהם, אש. מים. אדמה. אוויר. ועוד הרבה מאוד מידע שהיה זורם אלי מהשדה של האדם שרק בגילאי העשרים הבנתי שהראיה של אותו שדה נסתר הינו דבר חריג.

את לימודי התטא הילינג התחלתי לאחר סיום לימודים אקדמאיים. למדתי לעומק, 23 קורסים ברחבי העולם,למדתי וגם לימדתי, וכיום בקליניקה שלי אני משתמשת בשיטות שונות, ביניהם כלים שפיתחתי בעצמי מתוך ניסיון של מפגשים עם מאות אנשים, כנראה אלפים.

הפגישות הם ממוקדות. אין תהליכים ארוכים.

קצת עלי

את הרילוקיישן שלנו התחלנו לפני כשנה, בנסיעות הלוך ושוב, לונדון היא מולדתי אני חדשה וגם ותיקה בה, גדלתי כאן. חוץ מחיי כמטפלת אני מוסיקאית, וכותבת, כתבתי בשנה האחרונה סרט, מחזמר וספר.

ללונדון הגעתי בשביל החלומות האמנותיים שלי.

אחד הדברים שאני הכי טובה בהם זה לעזור לאנשים למצוא בחזרה את התשוקה שלהם לחיים. אם אבדה לכם קצת השמחה והתשוקה אני כאן, אל תהססו לקבוע פגישה, 07407705774 תמי